ОСББ «Дбайлива оселя» у Львові закінчили заходи з енергомодернізації

ОСББ «Дбайлива оселя» у Львові закінчили заходи з енергомодернізації

Як вам перспектива платити за опалення вдвічі менше?Поки одні розмірковують, інші вже живуть в модернізованому будинку та заощаджують на комуналці.

Навесні 2020 року мешканці ОСББ «Дбайлива оселя» у Львові вирішили кардинально змінити свій будинок та якість життя і подали заявку на участь в програмі Енергодім. Сьогодні, 9 місяців потому, на їхній оновлений дім ходять дивитися сусіди з навколишніх будинків.

Трохи фактів: 9-поверховому будинку понад 40 років, має 72 квартири та 2 під’їзди, в якому живуть 133 співвласника.Його мешканці вирішили обрати пакет “Комплексний”, серед енергоефективних заходів якого модернізація двох індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна трубопроводів, комплекс робіт з теплоізоляції та улаштування зовнішніх стін та цоколю та інші. Детальніше про всі заходи, впроваджені в будинку, дивіться на карті проектів: https://bit.ly/2K4hvAb

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ПРОЕКТУ

Загальна вартість проекту – 4,6 млн грн, з яких 3,2 млн грн або 70% компенсує Фонд енергоефективності. Власний внесок співвласників загалом – 992 тис. грнЗаявлене річне скорочення викидів СО2 – 120 тонн/рікКрім того, будинок отримав ще додаткові 400 тис. грн від Львівська міська рада в рамках співфінансування енергоефективних заходів за міською програмою.Вартість робіт на кожну квартиру склала 184 грн/м2 або близько 11 тис грн для квартири площею 60 кв/м2.

ЗАОЩАДЖЕННЯ

Щороку мешканці будинку заощаджуватимуть понад 464 тис. кВт∙год/рік або 586 тис. грн/рік. Таким чином споживання енергії скоротиться більше ніж на 40%.

Якщо ви теж хочете заощаджувати на сплаті комунальних послуг, але не знаєте з чого почати, приєднуйтесь до програми Енергодім: https://energodim.org/.

А ваше місто вже підтримує енергоефективні заходи для багатоповерхівок? Карта міст, що вже співпрацюють з Фондом за посиланням: https://bit.ly/343coqJ

Отримайте консультацiю

Онлайн форма

success overlay icon

Вашу заявку надіслано.
Незабаром вам зателефонують

  Ім’я

  Населений пункт

  Телефон

  E-mail

  Запитання

  За телефоном

  Зателефонуйте на номер +38 044 222 9590 або знайдiть свого регіонального радника на сторiнцi з детальною інформацією:

  Детальна iнформацiя